Neustále roste potřeba lidí kontrolovat své aktivity na internetu nejen v důsledku ochrany soukromí, ale také například kvůli přístupu ke službám mimo jejich region, levnějším nákupem, dívání TV a podobně. To vše samozřejmě jen zvyšuje výdaje již tak těžce zkoušené peněženky daňového poplatníka. Naštěstí ale existují řešení – prémiové VPN služby, které dnes vůbec nestojí mnoho a poskytují plný komfort pro bezpečné fungování na internetu. V tomto článku jsme vybrali a porovnali 3 nejlevnější VPN služby, které splňují atributy prémie ve VPN službách a které nastavil lídr trhu Express VPN.

Co bychom si měli všímat při výběru laciné VPN služby?

Vzali jsme v úvahu tyto klíčové parametry:

  • Nízká cena – logicky nejdůležitější údaj v duchu tohoto článku. Pokud chceme získat super cenu, řešením je objednání si minimálně ročního balíčku služeb, který VPN poskytovatelé nezřídka nabízejí s obrovskými slevami. (Viz Hallowen VPN akce)
  • Záruka vrácení peněz – pokud je nespokojenost se zakoupenou službou, je lepší, pokud je záruka poskytnuta co nejdéle. Více dní poskytne širší prostor na případnou refundaci.
    Počet současně možných připojení přes jeden účet – pokud můžete připojit všechna zařízení v domácnosti na jeden účet, zakoupený balík, je to vždy lepší. Nemusíte se omezovat a krkolomně přepínat zařízení kvůli nemožnosti připojení současně.
  • Dostupnost aplikací a aktualizací – VPN poskytovatel by měl mít standardně aplikace pro všechny dostupné platformy, které v domácnosti používáte. Čím více, tím lépe. Dnes jsou aplikace pro mobily, TV, routery a podobně běžnou součástí nabídky.
  • Žádné uchovávání dat z prohlížení internetu (no log policy) – toto může a je problém mnoha levných VPN služeb, proto je důležité vybrat tu správnou, která toto splňuje.

 

 

I. PureVPN je první nejlevnější VPN prémiovou službou na trhu

PureVPN je absolutně první volba, pokud se hledí jen na cenu.

Momentálně si můžete zakoupit tříletý program za necelých 1570 Kč, což je pouze 44 Kč na měsíc! Neskutečné a neuvěřitelné! Proč? 88% -ní sleva se nevidí každý den a pokud můžeme poradit, tato sleva se ukáže až když chvilku pobudete na stránce VPN poskytovatele. Standardně totiž Pure VPN poskytuje „pouze“ dvouletý výhodný balík, ale tento tříletý vám přihodí až 12 měsíců zdarma!

Že jsou uživatelé této VPN služby spokojeni, svědčí více než 3 milionů uživatelů na celém světě. Kromě toho, že můžete používat VPN službu až na 5 zařízeních současně, máte povoleno použití i na P2P stahování a torenty, to vše neomezeně, bez logování aktivity. Pokud k tomu přidáme speciální vymoženosti jako je vypnutí internetu, pokud dojde k přerušení spojení (Kill switch) nebo plná podpora všech běžně dostupných platforem od PC po mobilní zařízení je toto jistě zajímavou volbou.

K tomu provozovatel poskytuje až 31 denní garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti, což jen deklaruje serióznost poskytovaných služeb. O dalších parametrech této VPN služby se dozvíte z naší recenze, kterou jsme připravili již dříve zde. Specialitou je online živá podpora 24×7. Takže nejen co se týče ceny, ale i funkcionalit má tato služba co nabídnout a v důsledku nejlepší ceny vyhrává naše srovnání před svými rivaly, kteří ale určitě stojí za zamyšlení, vždyť posuďte níže.

 

více informací o akci k PureVPN

 

 

 

II. CyberGhost VPN – druhá nejlevnější VPN prémiová VPN služba

CyberGhost VPN je druhá nejlevnější VPN, která byla vytvořena s ohledem na uživatele – začátečníka v segmentu VPN služeb a tato filozofie se také přetavila i do cen nabízených balíků.

Chcete-li výrazně ušetřit, služba nabízí standardně i některé úžasné nabídky k určitým událostem jako je Valentýn, zda Halloween a podobně, ale nejlepší poměr cena / výkon je momentálně jejich tříletý balíček, který je k dispozici za celkovou cenu jen cca 2248 Kč, což je jen 62 Kč na měsíc! To je 79% -ní sleva. Toto je druhá absolutně nejlepší nabídka na trhu VPN služeb, pokud si vezmeme jaké prémiové atributy splňuje tato VPN služba.

Za tuto cenu získáte přístup k jejich účelně navrženým a uživatelsky velmi přívětivým aplikacím, které jsou k dispozici pro všechny běžné zařízení (Windows, Linux, iOS, Android, TV služby, routery, prohlížeče Chrome, Mozilla apod.). Zároveň můžete služby využívat na současně až 7 zařízeních najednou, což není ideální jen pro začátečníky, ale i pro náročné klienty.

Mají také absolutně nejlepší až 45-denní záruku vrácení peněz, což je měsíc a půl, abyste se rozhodli, zda jsou pro vás tím správným poskytovatelem VPN. Naši recenzi najdete v tomto článku. VPN služba poskytuje také své silné šifrování, spolehlivé zásady ochrany soukromí a slušné rychlosti, zejména v Evropě jsme nezjistili žádné výrazné omezení. Množství serverů v Evropě a USA je velmi dobré a tato VPN nabídka v podobě tříletého balíku předplatného na základě výše uvedeného jistě nabízí jeden z nejlepších poměrů cena / výkon.

více informací k akci na CyberGhost VPN

 

Cyberghost VPN Česko

 

 

III. NordVPN – třetí nejlevnější VPN prémiová VPN služba (žralok v rybníku)

NordVPN je ověřená, spolehlivá a druhá nejznámější VPN služba na světovém trhu s úžasnou a všestrannou reputací. Je neuvěřitelné jak se tato VPN služba rychle rozvinula a zároveň se jí podařilo neustále zlepšovat své služby při zachování nízkých cen.

Momentálně si můžete zakoupit také tříletý program za necelých 2454 Kč, což je pouze 68 Kč na měsíc! To je 75% -ní sleva. To je absolutně perfektní cena, pokud vezmeme v úvahu, co všechno je v rámci balíčku. Více jsme napsali v naší recenzi na tuto podle našeho názoru nejbezpečnější VPN službu na světě.

Všestrannost je asi slabé slovo na tuto VPN. Splňuje takové přísná kritéria jakými jsou dvojité šifrování přenosu dat, armádní šifrování, obrovská dostupnost serverů po celém světě, nejrychlejší VPN na trhu a podobné vymoženosti. K dispozici je také 30denní záruka vrácení peněz, co si myslíme, že plně postačuje. Služba NordVPN může odblokovat jakoukoli streamování službu a pracuje spolehlivě i ve vysloveně v „nepřátelských prostředích“, jakým je například komunistická Čína. Současně můžete VPN službu používat až na 6-ti zařízeních najednou, což je plně dostačující pro běžné využití.

Jelikož má tato společnost sídlo v Panamě, znamená to také, že pravidla ochrany osobních údajů, včetně dodržování politiky nesledovaných vlastních uživatelů (no log policy) jsou nadstandardní a spolehlivé, nezneužiteľné jurisdikcí vyspělých států. Na základě výše uvedeného není žádný důvod proč nedoporučit tuto VPN službu. Pokud preferujete ochranu soukromí na první místo, je toto ideální volba.

 

více informací k akci na Nord VPN

 

Nord VPN akcia na 3 ročné predplatné - iba za 2,67 €/mesiac!
Nord VPN akcia na 3 ročné predplatné – iba za 2,67 €/mesiac!

 

„… vždyť existují i ​​VPN zdarma.“

Někdo by mohl ale říci: „… vždyť existují i ​​VPN zdarma.“ K článku se proto možná bude hodit i tento argument: Určitě nepoužívejte bezplatnou síť VPN. Proč? Pravdou je, že v těchto časech nemáte opravdu nic zadarmo. Pokud si VPN služba neúčtuje náklady na provoz, tak bude muset vydělávat peníze jinými způsoby.

To se děje často shromažďováním a prodejem údajů uživatele, což zcela odporuje tomu, proč většina lidí používá VPN. Pokud je to třeba jen pro účely reklamy, možná to až tak nevadí, dokud vám to nerozhází prohlížeč a celý operační systém natolik, že ztratíte minimálně nervy. Horší je, že někteří poskytovatelé nainstalují škodlivý software přímo do vašich zařízení a dále si asi umíte představit co následuje … Věnovali jsme se tomu v těchto mnoha článcích.

Pokud je VPN bezplatná, nebude poskytovat stejnou úroveň služeb jako poskytovatel seriózní VPN služby. A jak jste viděli v tomto článku, už se vůbec nevyplatí zbytečně riskovat, ceny jsou v současnosti opravdu extrémně nízké.

 

Závěr

Je skvělé, že si dnes můžeme vybírat z VPN služeb za tak nízké ceny. Přitom nemusíme ani slevit ze všech nároků. V testu sice vyhrála PureVPN, ale všechny recenzované VPN služby poskytují prémiové parametry a rozdíl v ceně je opravdu minimální. Spíše si každý vybere asi z pohledu nejlevnější volby versus nejbezpečnější volby. V každém případě, ani v jednom ze tří voleb určitě neprohloupíte.

 

Len cez tento odkaz až 75% zľava na predplatné NordVPN !
Jen přes tento odkaz až 75% sleva na předplatné NordVPN!

 

 

 

TOP 3 nejlevnější VPN služby – srovnání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..