Na poslední chvíli zařazujeme tento článek, protože v případě NordVPN se jedná o velkou akci, o kterou by byla škoda přijít.

Už jen od dnešního dne až do 16. září bude ještě NordVPN v případě svých nejoblíbenějších dvouletých a tříletých předplatných balících za akční cenu jen za 67 Kč / měsíc. To je stále fantastická sleva až 75% oproti standardní ceně za stejné období. Po 16. září ceny za dva a tři roční předplatné určitě porostou. Využijte proto ještě jednou poslední velkou letní slevu roku 2019 a bez velké námahy se k ní dostanete kliknutím na tento baner níže.

 

 

 

Termín poslední velké letní akce: 5.9. – 16.9.2019

Akční ceny se 75% -ní slevou:

3letý balíček předplatného: 67 Kč / měsíc = sleva 75% (celkem 36 měsíců za 2 412 Kč)

2-letý balíček předplatného: 91 Kč / měsíc = sleva 75% (celkem 24 měsíců za 2 184 Kč)

 

 

 

 

Pokud ještě přece jen váháte, přečtěte si naše recenze NordVPN, které mohou pomoci při dalším rozhodování. Nejnovější recenze NordVPN 2019 – recenze, co je nové a obrázky aplikací vám odhalí to jak služba vypadá a jaké nové funkcionality přibyly v roce 2019.

Přečtením jiné recenze Velký souboj titánů VPN – srovnání ExpressVPN a NordVPN mj zjistíte, že za prémiovou VPN v tomto segmentu zaplatíte za normálních okolností mnohem víc, přitom se dá s klidným svědomím napsat, že toto je opravdu špičková VPN služba, ne-li nejvíce rozšířená na celém světě.

Pro představení všech funkcionalit této VPN služby vám rychle určitě pomůže tento článek => https://nejvpn.cz/nejlepsi-vpn-za-rok-2018-nord-vpn-presvedci/

 

 

 

Poslední šance tohoto léta – výhodné předplatné NordVPN na 3 roky pomalu končí!
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..