Android je nejpoužívanější mobilní operační systém na světě a problémy s ochranou osobních údajů se stále častěji a pravidelněji dostávají do hlavních zpráv. Na internet začínáme přistupovat nejčastěji právě přes tato zařízení s Androidem a klasické počítače v důsledku toho zažívají nebývalý ústup. Proto je asi nejvyšší čas přizpůsobit své zařízení s Androidem a chránit citlivá data a údaje stejně jako na svém stolním počítači přes VPN služby. Vybíráme 3 nejlepší aplikace VPN, v nichž ve zkratce zhodnotíme jejich plusy a minusy a přidáme krátkou recenzi:

 

      1. ExpressVPN – aplikace pro každodenní použití

Express VPN Android VPN aplikácia
Express VPN Android VPN aplikace

Express VPN Android VPN aplikáciaExpress VPN Android VPN aplikácia

 

 

plusy:

 • jednoduchá a účelná aplikace
 • špičková celosvětová top VPN nejen co se týče rychlostí
 • široká škála serverů po celém světě (ve více než 94 zemích)
 • plná podpora (support)

mínusy:

 • dražší než ostatní (za kvalitu se prostě platí)

ExpressVPN je jedním z největších poskytovatelů VPN, pokud jde o historii, pokrytí a služby. Zároveň nabízí i skvělou aplikaci pro zařízení s Androidem. Pokud například rádi cestujete, pravděpodobně budete brát a používat svůj telefon nebo tablet s Androidem úplně všude – při cestování, v hotelu, v kavárně nebo v jiné otevřené síti Wi-Fi. S touto aplikací jste připraveni kdykoliv a kdekoliv se bezpečně připojovat na internet.

Aplikace pro Android je totiž na použití velmi jednoduchá. Pokud se chcete připojit, stačí stisknout tlačítko připojení a nechat aplikaci vykonávat svou práci, případně můžete vybrat konkrétní místo (server), které je graficky pěkně vyznačeno.

Aplikace VPN s Androidem má velmi omezené možnosti, dá se říci základní funkce. Pokud však potřebujete hlavně chránit vaše soukromí, obcházet cenzuru nebo přistupovat k zablokovanému mediálnímu obsahu, pak je to opravdu rychlé a ideální řešení.

 

bližší informace na ExpressVPN.com

 

       2. NordVPN – aplikace pro náročnější

Nord VPN Android VPN aplikácia
Nord VPN Android VPN aplikace

Nord VPN Android VPN aplikáciaNord VPN Android VPN aplikácia

 

Plusy:

 • krásné grafické a přehledné rozhraní
  pokročilé vlastnosti pro nastavení VPN
  extrémní bezpečnost

Mínusy:

 • rychlost některých serverů v méně běžných lokalitách může být proměnlivá

Pokud hledáte pěkný design aplikace VPN pro Android, pak NordVPN stojí určitě za vyzkoušení. Jejich aplikace pro systém Android je jedna z nejlépe graficky i technicky navržených a protože vypadá jako zrcadlová kopie desktop verze v počítači, přechod na aplikaci je prakticky bezproblémový, intuitivní.

Služba CyberSec od společnosti NordVPN ochrání vaše zařízení Android před malwerom, phishingem a dalšími hrozbami, když jste připojeni na internet kdekoli na světě.

Opravdu se nám líbilo, že NordVPN má předpřipravené dedikované servery na specifické účely jako například: P2P, Double-Hop VPN, Anti-DDoS a další konfigurace – přitom jsou všechny přímo dostupné z aplikace Android VPN.

 

bližší informace na NordVPN.com

 

 

          3. CyberGhost – VPN Android pro začátečníky a nováčky

 

CyberGhost VPN Android VPN aplikácia
CyberGhost VPN Android VPN aplikace

CyberGhost VPN Android VPN aplikácia

 

Plusy:

 • skutečně jednoduché na používání
  super dlouhá až 45-denní záruka vrácení peněz v případě nespokojenosti
  dobrá cena

Mínusy:

 • nedosahuje parametry rychlostí ExpressVPN

CyberGhost VPN se v posledních letech pořádně rozrostla a začala šlapat svým konkurentům na krk. Jejich pokračující expanze serverů je momentálně minimálně srovnatelná jako u konkurence – má servery ve více než 51 zemích na celém světě.

Aplikace pro Android je jednoduchá a logická, pokud jste noví uživatelé VPN, rychle si ji oblíbíte. Co se nám líbilo je, že můžete zablokovat škodlivý obsah (reklamy, erotika a podobně) během připojení ke službě a možnost komprimovat data, takže můžete například uložit limit maximálního přenosu dat a optimalizovat si tak vlastní spotřebu dat na den a podobně. Služba může být navíc použita až na 7 různých zařízeních, což je nejvíce z zde porovnávaných VPN služeb. K tomu je zde dlouhá (od 10.10.2018) až 45-denní záruka vrácení peněz. Ještě stále váháte?

 

bližší informace na CyberGhost VPN

 

Hledáte nejlepší VPN pro Česko? Nebo si jednoduše porovnejte všechny ověřené VPN v našem velkém přehledu.

 

 

Nejlepší VPN pro Android 2019 – srovnání top 3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..