I když internet znamená pro mnohé rychlejší a hlavně pohodlnější nakupování, ne vždy se vydaří nejlepší obchod z pohledu výšky zaplacené ceny. Když surfujete po internetu, zanecháváte po sobě všechny druhy cenných informací, které mohou mít vliv na výši ceny, kterou pak zaplatíte.

Světoví obchodníci toto nejen vědí, ale dokonce vaše data využívají, aby na vás ještě více vydělali. To asi není moc dobré, že? Na štěstí je tu jeden velmi jednoduchý trik, kterým můžete dostat výhodu na svou stranu právě vy.

A tím je VPN síť…

Správně. VPN síť obrací online nakupování úplně, opravdu úplně na hlavu. Tím, že umožňuje surfovat na webu anonymně, chrání vaše soukromí a maskuje vaši virtuální polohu. VPN vám také umožní činit rozhodnutí, které budou výhodnější pro vás, otevře vám nové příležitosti a hlavně, ušetří vám kopu peněz. Zde jsou čtyři praktické příklady jako VPN sítě mění světový trh k lepšímu – pro vás.

Vyhněte se oceňování podle polohy

Zatímco nakupování online je častokrát levnější než chození do skutečného obchodu, stále můžete zaplatit mnohem víc než byste měli. Důvodem jsou dynamické ceny, a to je to, co většina velkých online obchodů používá pro oceňování svých služeb a produktů.

Dynamické ceny jednoduše řečeno znamenají, že obchodníci určují ceny podle dat, které získávají z vašich aktivit na internetu. Vaše historie prohlížení, typ zařízení, které používáte i vaše poloha a aktuální počasí – to vše hraje svou roli na tvorbu výše ceny, kterou v e-shopu vidíte.

Podívejte se na to také takto: Ten výkonný průmyslový ventilátor, který si právě prohlížíte, má pro vás větší cenu pokud je venku 30 ° C a více. Online obchodníci to vědí a naučili se používat tyto informace o počasí pro svůj prospěch. Rafinované, že?

Toto je čas kdy se vám bude hodit právě VPN síť. Její používáním zamaskujete vaši IP adresu a vyhnete se zbytečnému placení navíc. Tyto VPN sítě nabízejí cca více než 80.000 IP adres, které můžete kdykoliv přepínat mezi sebou, takže možnosti jsou opravdu nekonečné. Získejte lepší cenu, ušetřete.

Když už jsme u toho:

Udělejte si cestování cenově dostupnější

Pokud se jedná o svévolné změny výšky cen, letecké společnosti jsou zřejmě největšími viníky. Za prvé, mají tendenci používat dynamické ceny, což znamená že váš let může být dražší tam, kde se právě nacházíte jako někde jinde.

Ale toto není ani polovina fíglů, které cestovky používají.

Většina cestovních agentur používá cookies – malé soubory uložené na vašem zařízení – aby sledovali jak často jejich navštěvujete a co všechno děláte, zatímco jste na jejich stránce. Takže, pokud si prohlížíte informace o letu více než jeden krát, cena se pomalu, ale viditelně zvýší. Cílem je vás přimět ke koupi nyní-hned ze strachu, že se cena opět zvýší.

Podobně jako hrubý závěs blokující pohled do vašeho okna domu, VPN síť šifruje vaše data, takže je mnohem obtížnější pro web stránku obchodníka, aby vás správně zařadila. A pokud si vás stránka nepamatuje, nemůže (neví) vás donutit platit více. Není tedy překvapením, že VPN sítě vám dokážou ušetřit docela slušný balík peněz. Zkuste to, uvidíte.

Získejte přístup k lepším nabídkám

Samozřejmě je tu toho víc než jen VPN sítě, které se umí vyhnout nepřiměřeným cenám. Jsou také bránou k lepším nabídkám na internetu.

Používáním VPN sítě pro přepínání virtuálních míst (IP adres), můžete porovnávat ceny a nabídky v globálním měřítku. Je to jako být v obchodě na jiném kontinentu, aniž jste vůbec opustili svůj domov. Skvělé, ne?

A co víc, online obchodníci mají často jiná pravidla v jiných lokalitách když jde o prodej a reklamu. V USA se výprodej už mohl dávno skončit, ale v Anglii stále probíhá. Požíváním VPN sítě pro přepínání polohy nemusíte platit plnou částku, ale můžete využít pěknou slevu.

Nakupujte bezpečnější

Nakonec, jelikož se online nakupování stává stále více a více oblíbenější, může se stát, že přehlédnete jeden z nejrizikovějších aspektů online nakupování – krádež identity.

Když nakupujete online, musíte vyplňovat různé formuláře s údaji vaší kreditní karty a jinými osobními (citlivými) údaji a mnoho stránek si tyto údaje ponechává na svém serveru. I když se tímto budoucí transakce urychlí a nepochybně je to komfort i pro zákazníka, je zde zároveň i riziko, že se vaše osobní údaje dostanou do nesprávných rukou.

Pokud to spojíme se zjištěním, že mnoho kupujících nakupuje prostřednictvím veřejné wifi, riziko úniku je mnohem větší než někde doma.

Vzhledem k tomu, že VPN síť šifruje všechna data, vaše finanční transakce a informace zůstanou v naprostém bezpečí, chráněné před zvědavýma očima.

 

 

Jak VPN sítě mění světový trh (k lepšímu pro vás)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..