Netflix před nějakým časem způsobil opravdu slušnou revoluci ve způsobu sledování filmů přes internet. Nabízí obrovské množství filmů převážně americké produkce, které si můžete prohlédnout online z pohodlí domova. Pokud již jste tuto službu použili, pravděpodobně víte, že nabízený obsah závisí na zemi, z níž ke službě Netflix přistupujete a podle toho budete mít možnost vybrat si druh filmu nebo televizní pořad z pevně stanoveného nabídnutého katalogu TV služeb. Totéž se týká i dalších TV služeb, které primárně působí v USA jako HBO, Hulu, Youtube TV apod.

Toto omezení však elegantně vyřeší jakákoliv dobrá VPN služba, která územní restrikci v podobě regionu rychle a efektivně obejde.

Důležitá je tedy funkčnost řešení, což je nejpodstatnější pro trvalé využívání těchto služeb. A právě tyto zde nyní rozebereme – přečtěte si recenzi 3 ověřených VPN služeb, které jsou nejlepší nejen ke shlédnutí TV Netflix, ale i pro USA, americké online služby vyžadující americkou IP adresu.

TV Neflix prináša najlepšiu filmovú ponuku na trhu
TV Netflix přináší nejlepší filmovou nabídku na trhu

Jak si vybrat správnou VPN službu pro online TV síť v USA (Netflix apod.)?

Klíčové aspekty výběru:

  1. Pracuje bezchybně a odblokuje požadované oblasti / regiony: VPN musí bezchybně pracovat pro více regionů v případě sledování filmů přes Netflix. Pokud máte jakoukoliv pochybnost, ptejte se toho kterého VPN poskytovatele ještě před registrací, zda jejich VPN služba pracuje s Netflix bez omezení pro všechny regiony. Většina VPN služeb totiž standardně pracuje s americkou webovou stránkou Netflix (USA) z důvodu, že americká verze nabízí nejširší a největší katalog filmů, který můžete vidět. Chcete-li přistupovat k jiným oblastem, může to být pro malou nebo nedůvěryhodné VPN službu problém.
  2. Rychlé a stabilní rychlosti stahování: streamování je náročné hlavně u videí, které nabízejí svůj obsah minimálně v HD rozlišení, což je v případě USA Netflix téměř celé množství filmů. To znamená, že rychlost VPN služby musí být opravdu dobrá, nejen dostačující, pokud nechcete vidět časté načítání do mezipaměti …
  3. Záruka vrácení peněz: vyberte si VPN službu, která dává záruku n a vrácení peněz, protože pokud z nějakého důvodu nefunguje Netflix nebo jiná americká platforma dobře, můžete své peníze získat zpět, čímž nic neztratíte.

Všechny tyto 3 parametry splňují níže ověřeno VPN služby s přihlédnutím na rychlost a spolehlivost služby.

Viz největší filmovou nabídku na internetu ještě dnes, stačí si vybrat jednu z těchto služeb:

Express VPN – číslo 1 pro americký Netflix

Služba ExpressVPN se stala synonymem pro síť Netflix kvůli tomu, že pracuje s Netflix nejdéle. Zatímco mnohé jiné VPN služby zůstaly zablokovány, služba ExpressVPN se s neomezeným přístupem k službám Netflix připojuje od jejího vzniku. Webová stránka American Netflix funguje perfektně. Ta vám umožní streamovat videa na počítači, tabletu, telefonu nebo dokonce i na Amazon Fire TV / Stick. Uvedená VPN také pracuje dobře s některými dalšími mezinárodními oblastmi Netflix, jako jsou kanadské, australské a britské lokality a regiony. Express VPN se hrdě pyšní, že zvládá i Ultra 4k přenos po celém světě, toto však nemáme odzkoušené, protože testován přenos proběhl na lince USA – Německo (server) s minimální ztrátou rychlosti na dálku a pro HD obraz to opravdu bohatě stačí.

Kromě toho mají pohodovou 30denní záruku vrácení peněz, takže můžete Netflix nebo jiné americké služby vyžadující americkou ip adresu používat bez problémů po celý měsíc bez jakéhokoliv rizika.

oficiální stránky Express VPN

naše recenze Express VPN

Nejkvalitnejší VPN služba na trhu

 

 

Nord VPN – jednoduché připojení na americký Netflix odkudkoliv na světě

NordVPN je další dobrou volbou pro sledování amerického Netflix, ale pracují trochu jinak než většina VPN poskytovatelů. Bez ohledu na to, na jaký VPN server (lokalita) se připojíte, budete mít vždy automatický přístup k americké verzi Netflix. Takže pokud se například nacházíte v Evropě, Asii nebo Austrálii, můžete se připojit k místnímu serveru a stále máte přístup k americké Netflix. Zároveň ale nevýhodou je to, že pokud se budete chtít připojit k jinému regionu v rámci služeb Netflix v Evropě a podobně, s největší pravděpodobností nebudete úspěšní – toto však víte vyřešit přes svou přidělenou ip adresu od poskytovatele internetu (týká se to samozřejmě Netflix v Evropě ).

Společnost NordVPN pracuje již několik let konzistentně s Netflix a stejně jako ExpressVPN je jedním z mála, který je spolehlivý v přístup na americký Netflix. Aplikace NordVPN jsou jednoduché na použití a podporují všechny hlavní zařízení, jako jsou Windows, Mac, Android a iOS a Amazon Fire TV / Stick / Cube. Rychlosti poskytovatel deklaruje dokonce rychleji než je tomu u ExpressVPN. My jsme rozdíl neviděli žádný. Obě služby určitě doporučujeme.

oficiální stránky Nord VPN

naše recenze Nord VPN

Nord VPN akcia na 3 ročné predplatné - iba za 2,67 €/mesiac!
Nord VPN akce na 3 roční předplatné – pouze za 68 Kč / měsíc!

CyberGhost VPN – Netflix i pro jiné regiony a lokality

CyberGhost VPN je nejlepší volbou pro neamerický Netflix, pokud k němu přistupujete z jiných než amerických oblastí. Ačkoliv CyberGhost VPN pracuje dokonale i s americkým Netflix, nabízejí přístup i do některých regionů, které jiní nemají. Ve své aplikaci nabízejí speciální režim „Streaming“, který má specifické servery pro Netflix. Zahrnuje americké, britské, francouzské a německé stránky Netflix. Pokud se chcete dívat na některé z těchto odnoží Netflix, pak se můžete jednoduše připojit k jejich dedikovanému serveru a streamu. Prohlížení obsahu filmů je také podporováno všemi možnými a dostupnými současnými platformami a rychlosti, zejména v Evropě jsou více než pohodové. Kromě toho záleží cena, která je velmi příjemná.

Další výhodou této VPN je, že tato služba má opravdu neobvyklou 45-denní záruku vrácení peněz. Tato VPN tak nabízí komplexní využití Netflix služeb po celém světě, iv lokální úrovni. Určitě rozumná a efektivní volba, pokud člověk řeší hlavně Netflix.

oficiální stránky CyberGhost VPN

naše recenze CyberGhost VPN

Lacná VPN prémiová služba
Cyberghost Česko – levná prémiová VPN služba

 

Časté otázky při sledování Netflix s VPN

Mohu sledovat Netflix na tabletu, v mobilu nebo jiném zařízení?

Ano, všechny výše uvedené doporučené VPN služby mají vlastní aplikace pro všechny nejpopulárnější stolní, přenosné, tabletové a telefonní zařízení. Jednoduše si stáhnete jejich aplikaci pro Windows, Android, iOS, Linux atd, a přihlásíte se pomocí svých registračních údajů přímo do aplikace. Potom se připojíte k VPN serveru vyjmutím lokality USA – Spojené státy. Po připojení můžete sledovat Netflix na jakémkoli zařízení, ať jste kdekoli.

Odblokuje mi VPN služba Netflix přímo i na televizoru?

Ano, s malou úpravou nastavení VPN v domácnosti.

Pokud máte ve svém televizoru zabudovanou (předinstalovanou) aplikaci Netflix, pak není možné použít přímo aplikaci VPN služby pro odemknutí obsahu. Řešení je však jednoduché a pokud disponujete routerem s podporou VPN spojení (např. Typicky vyšší třídy běžných routerů značky Asus, TP link, apod. Nebo si víte do svého routeru nahrát alternativní software s podporou VPN), nastavíte si nejprve připojení k internetu přes VPN prostřednictvím přihlašovacích údajů své zakoupené VPN služby a v TV aplikaci Netflix vám bude následně nabídnut obsah filmů například i pro USA, pokud jsme připojeni na příslušný VPN server v té které zemi (v případě Nord VPN je jedno který). Pokud tedy nemáte v domácnosti nastavený router přes VPN, nebudete moci odblokovat americké nebo jiné oblasti sítě Netflix ve svém televizoru, avšak v ostatních periferiích jako PC, tablet, mobil a podobně určitě ano, jak je uvedeno výše.

 

Závěr: Nejlepší VPN sítě Netflix a USA 2019

Ne všechny služby VPN pracují s Netflix tak jak by měly a ty, které fungovaly v minulém roce, nemají zaručeno, že budou fungovat i v tomto roce. To je důvod, proč se snažíme udržovat tuto recenzi aktualizovanou v průběhu celého roku její testováním nebo přímo referencemi samotných poskytovatelů VPN služeb, takže nemusíte zbytečně ztrácet čas hledáním správné VPN nebo utrácením peněz.

Naše oblíbená VPN pro sledování filmů a seriálů z dílny Netflix je nyní určitě ExpressVPN. Pokud však bazírovat i na jiné aspekty VPN služby jakými jsou ochrana soukromí, široká škála nastavení VPN a maximální bezpečnost jakou je například šifrování přenášených dat, pak určitě stojí za zvážení Nord VPN. Pokud však hledáte komplexní řešení pro sledování Netflix programů pro všechny regiony je zde alternativa v podobě CyberGhost VPN, která má i velmi pěkný bonus – příjemnou cenu.

Nezáleží tedy na tom, jakou VPN vyberete, protože všichni jsou vhodní a použitelní. Stačí si vybrat jednu VPN ze tří výše uvedených a využívat neomezený přístup do programů sítě (nejen) americké Netflix TV služby.

 

Jak sledovat Netflix nebo nejlepší VPN pro USA – srovnání VPN služeb
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..