Krátký, ale účinný návod jak sledovat MS ve fotbale odkudkoliv na světě a to na kterékoliv TV zdarma – vyberte si providera, který vám vyhovuje. Jdeme na to? Je to úplně jednoduché (uvedený příklad platí pro připojení k UK TV a sledování vysílání s anglickým jazykem):

Ako sledovať MS vo futbale online bez akýchkoľvek obmedzení a z ktorejkoľvek krajiny
Jak sledovat MS ve fotbale online bez jakýchkoliv omezení a z kterékoli země

Jak sledovat MS ve fotbale online

  1. Objednejte si některý z nabízených VPN programů ExpressVPN.  
  2. Připojte se přes jejich aplikaci a vyberte si místo serveru, např. Spojené království (UK). Pokud potřebujete pomoc při výběru místa serveru, obraťte se na online 24/7 technickou podporu.
  3. Přejděte na stránku https://tvplayer.com/ na přístup ke kanálům BBC nebo ITV (nevyžaduje se registrace nebo platba). V tabulce níže si vyberte podle vlastních preferencí jazyk vysílání, TV kanál vysílání a zjistěte, zda se dá sledovat TV zcela zdarma nebo se vyžaduje registrace.
  4. Sledujte svůj oblíbený stream – fotbal živě!

 

Jazyk vysílání –

Broadcast Language

TV kanál

Channel

Zdarma / registrace?

Free?

English – Australia Optus Sport Free trial
English – Australia SBS Free
English – Canada CTV Requires cable
English – Canada TSN Requires cable
English – U.S. FOX Sports app
FOX Sports GO
Requires cable
English – U.S. Fubo TV Free trial
English – UK BBC Free
English – UK ITV Free trial
French – Canada RDS Requires cable
French – France TF1 Free
French – France beIN Sports Subscription required
German – Germany ARD Free
German – Germany ZDF Free
German – Germany Sky Sport Subscription required
German – Austria ORF Free
German – Switzerland SRG SSR Free
Italian Mediaset Free
Portuguese – Portugal RTP Free
Portuguese – Portugal SIC Free
Portuguese – Brazil Globo Subscription required
Portuguese – Brazil SporTV Subscription required
Portuguese – Brazil Fox Sports Subscription required
Russian Perviy Kanal Free
Russian VGTRK Free
Russian Match TV Free
Spanish – Argentina TV Pública Free
Spanish – Argentina DirecTV Subscription required
Spanish – Argentina TyC Sports Subscription required
Spanish – U.S. Telemundo Requires cable
Spanish – Spain Mediaset España Telecinco Free
Spanish – Spain Mediaset España Cuatro Free
Danish DR Free
Dutch NOS Free
Arabic beIN Sports Subscription required
Arabic KAN 11 Free  
Arabic MAKAN 33 Free
Bengali BTV Free
Bengali Nagorik TV Subscription required
Hindi Sony Pictures Networks Subscription required

 

Pro úplnost nabízíme přehled všech zápasů na MS ve fotbale s uvedením stadiónu v Rusku:

Program MS ve fotbale 2018 (Rusko)

VPN MS vo futbale Rusko 2018
MS ve fotbale Rusko

 

Skupinová fáze

 

Červen 14: Russia v Saudi Arabia (Luzhniki Stadium, Moscow, Group A)

Červen 15: Egypt v Uruguay (Central Stadium, Yekaterinburg, Group A)

Červen 15: Morocco v Iran (Krestovsky Stadium, Saint Petersburg, Group B)

Červen 15: Portugal v Spain (Fisht Olympic Stadium, Sochi, Group B)

Červen 16: France v Australia (Kazan Arena, Kazan, Group C)

Červen 16: Argentina v Iceland (Otkrytie Arena, Moscow, Group D)

Červen 16: Peru v Denmark (Mordovia Arena, Saransk, Group C)

Červen 16: Croatia v Nigeria (Kaliningrad Stadium, Kaliningrad, Group D)

Červen 17: Costa Rica v Serbia (Samara Arena, Samara, Group E)

Červen 17: Germany v Mexico (Luzhniki Stadium, Moscow, Group F)

Červen 17: Brazil v Switzerland (Rostov Arena, Rostov-on-Don, Group E)

Červen 18: Sweden v South Korea (Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod, Group F)

Červen 18: Belgium v Panama (Fisht Olympic Stadium, Sochi, Group G)

Červen 18: Tunisia v England (Volgograd Arena, Volgograd, Group G)

Červen 19: Poland v Senegal (Otkrytie Arena, Moscow, Group H)

Červen 19: Colombia v Japan (Mordovia Arena, Saransk, Group H)

Červen 19: Russia v Egypt (Krestovsky Stadium, Saint Petersburg, Group A)

Červen 20: Portugal v Morocco (Luzhniki Stadium, Moscow, Group B)

Červen 20: Uruguay v Saudi Arabia (Rostov Arena, Rostov-on-Don, Group A)

Červen 20: Iran v Spain (Kazan Arena, Kazan, Group B)

Červen 21: France v Peru (Central Stadium, Yekaterinburg, Group C)

Červen 21: Denmark v Australia (Samara Arena, Samara, Group C)

Červen 21: Argentina v Croatia (Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod, Group D)

Červen 22: Brazil v Costa Rica (Krestovsky Stadium, Saint Petersburg, Group E)

Červen 22: Nigeria v Iceland (Volgograd Arena, Volgograd, Group D)

Červen 22: Serbia v Switzerland (Kaliningrad Stadium, Kaliningrad, Group E)

Červen 23: Belgium v Tunisia (Otkrytie Arena, Moscow, Group G)

Červen 23: Germany v Sweden (Fisht Olympic Stadium, Sochi, Group F)

Červen 23: South Korea v Mexico (Rostov Arena, Rostov-on-Don, Group F)

Červen 24: England v Panama (Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod, Group G)

Červen 24: Japan v Senegal (Central Stadium, Yekaterinburg, Group H)

Červen 24: Poland v Colombia (Kazan Arena, Kazan, Group H)

Červen 25: Saudi Arabia v Egypt (Volgograd Arena, Volgograd, Group A)

Červen 25: Uruguay v Russia (Samara Arena, Samara, Group A)

Červen 25: Iran v Portugal (Mordovia Arena, Saransk, Group B)

Červen 25: Spain v Morocco (Kaliningrad Stadium, Kaliningrad, Group B)

Červen 26: Australia v Peru (Fisht Olympic Stadium, Sochi, Group C)

Červen 26: Denmark v France (Luzhniki St0,,,,adium, Moscow, Group C)

Červen 26: Iceland v Croatia (Rostov Arena, Rostov-on-Don, Group D)

Červen 26: Nigeria v Argentina (Krestovsky Stadium, Saint Petersburg, Group D)

Červen 27: South Korea v Germany (Kazan Arena, Kazan, Group F)

Červen 27: Mexico v Sweden (Central Stadium, Yekaterinburg, Group F)

Červen 27: Serbia v Brazil (Otkrytie Arena, Moscow, Group E)

Červen 27: Switzerland v Costa Rica (Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod, Group E)

Červen 28: Japan v Poland (Volgograd Arena, Volgograd, Group H)

Červen 28: Senegal v Colombia (Samara Arena, Samara, Group H)

Červen 28: England v Belgium (Kaliningrad Stadium, Kaliningrad, Group G)

Červen 28: Panama v Tunisia (Mordovia Arena, Saransk, Group G)

 

Šestnást-finále (R 1/16)

 

Červen 30: vítěz skupiny C vs druhý zo skupiny D (Kazan Arena, Kazan)

Červen 30: A1 v B2 (Fisht Olympic Stadium, Sochi)

Červenec 1: B1 v A2 (Luzhnik0i Stadium, Moscow)

Červenec 1: D1 v C2 (Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod)

Červenec 2: E1 v F2 (Samara Arena, Samara)

Červenec 2: G1 v H2 (Rostov Arena, Rostov-on-Don)

Červenec 3: F1 v E2 (Krestovsky Stadium, Saint Petersburg)

Červenec 3: H1 v G2 (Otkrytie Arena, Moscow)

 

Čtvrťfinále (QF)

 

Červenec 6: vítěz R16 1 v vítěz R16 2 (Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod)

Červenec 6: vítěz R16 5 v vítěz R16 6 (Kazan Arena, Kazan)

Červenec 7: vítěz R16 7 v vítěz R16 8 (Samara Arena, Samara)

Červenec 7: vítěz R16 3 v vítěz R16 4 (Fisht Olympic Stadium, Sochi)

 

Semifinále (SF)

 

Červenec 10: vítěz QF1 v vítěz QF 2 (Krestovsky Stadium, Saint Petersburg)

Červenec 11: vítěz QF3 v vítěz QF 4 (Luzhniki Stadium, Moscow)

 

O třetí místo

 

Červenec 14: poražený SF1 v poražený SF 2 (Krestovsky Stadium, Saint Petersburg)

 

Finále

 

Červenec 15: vítěz SF1 v vítěz SF 2 (Luzhniki Stadium, Moscow)

Jak sledovat MS ve fotbale online bez jakýchkoliv omezení a z kterékoliv země?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..