Po tom jak Real Madrid v posledním ročníku Ligy mistrů suverénně porazil Liverpool FC a 3 krát za sebou vyhrál tuto soutěž, je vysoce pravděpodobné, že tento ročník bude mít jiného – nového vítěze. Bude to tentokrát Barcelona, Man City, Totenham, PSG, Juventus, Inter Milán, Bayern nebo poražený finalista Liverpool? Je to opravdu náročná soutěž a dnes si ukážeme jak ji sledovat online odkudkoliv bez omezení.

Co budeme potřebovat ke sledování Ligy mistrů?

Pokud chceme sledovat Ligu mistrů, musíme si vybrat ověřenou a spolehlivou službu VPN. VPN, která nabízí nejen stabilitu, ale poskytuje i jednoduché aplikace nejen pro Windows, ale i aplikace pro mobil či další zařízení.

Dále je to zdroj vysílání: V Indii je Liga mistrů vysílána zcela bezplatně vysílání SonyLiv.

VPN nám jednoduše umožní nastavit indickou IP adresu a tak „oklamat“ prohlížeč, že jsme v Indii. Takto obejdeme nejen geografické omezení, ale takto můžeme přistupovat k vysílání odkudkoliv na světě.

Ze služeb VPN, které jednoznačně doporučujeme jsou:

1. ExpressVPN – absolutní špička v tomto segmentu, top rychlosti a spolehlivosti. Žádné logy o surfování, anonymita, vyřešena jurisdikce, support 24/7, všechny druhy zařízení v balíku.
2. NordVPN – největší konkurent výše uvedené VPN. Armádní šifrování, nejvíce serverů po celém světě, absolutní anonymita a k tomu skvělá cena.
3. CyberGhost VPN – evropská VPN služba, která vyniká zejména širokým využitím až na 10 zařízeních současně, přijatelná cena a má všechny atributy moderní VPN.

 

Nord VPN akcia na 3 ročné predplatné - iba za 2,67 €/mesiac!
Nord VPN speciální akce na 3 roční předplatné – pouze za 68 Kč / měsíc – jen pro čtenáře tohoto blogu!

=> Jak se dívat na Ligu mistrů 2018/19 online a zdarma:

1. Navštivte webovou stránku služby ExpressVPN, vyberte si délku předplatného a zaregistrujte se na službu prostřednictvím emailu
2. Stáhněte si VPN aplikaci v sekci „Products“ pro Váš operační systém (např. Pro Windows) nebo vaše mobilní zařízení.
3. Spusťte aplikaci a přihlaste se pod svým zaregistrovaným účtem nebo ji v případě potřeby aktivujte.
4. Stiskněte tlačítko Vybrat polohu „Choose location
5. Stiskněte tlačítko Vše (ALL) -> Africa, Middle East & Indie -> a nakonec Indie.
6. Aplikace by měla automaticky připojit k serveru v Indii, pokud se tak nestane, stisknete tlačítko Připojit „Connect„.
7. Následně navštivte webovou stránku SonyLiv Champions League page a dívejte Ligu mistrů živě bez dalších omezení.

Nyní jsme připojeni k aplikaci ExpressVPN a jakékoliv webové stránky, které navštívíme, nás budou vyhodnocovat, že se nacházíme v Indii. Takto máme možnost sledovat všechny zápasy Ligy mistrů živě ve službě SonyLiv, z kterékoli země na světě. Nemusíme platit žádné další poplatky za vysílání.

Po skončení sledování zápasu se jednoduše odpojíme od aplikace a máme zpět českou ip adresu. V budoucnu při sledování dalších zápasů postup opakujeme.

 

Sledování Ligy mistrů na mobilu nebo tabletu – jak na to?

Pokud chcete sledovat fotbal přes mobil, či tablet, potřebujete si nejprve stáhnout stejnojmennou aplikaci s názvem SonyLiv, kterou si však lze oficiálně stáhnout jen google play v Indii. Řešením je tedy v případě Androidu stažení aplikace přes alternativní kanál na adrese: https://apkpure.com/ind-vs-eng-live-cricket-kbc-season-10-%E2%80%93-sonyliv/com.sonyliv

Podobně se to týká i Apple iOS. Aplikaci si stáhnete podle tohoto návodu na této adrese: https://ios.gadgethacks.com/how-to/change-your-app-store-country-download-region-locked-apps-games-your-iphone-0176591/

Poznámka: protože jsme uvedené aplikace osobně nezkoušeli, prověřte si je antivirem před jejich použitím (= bezpečnost je vždy na prvním místě)

 

Kdy se hrají zápasy LM 18/19?

Skupinová fáze bude probíhat až do 12. prosince.
16-finále se bude hrát ve dnech 12. – 13. a 19. – 20. února 2019, s odveta od 5. do 6. a 12. – 13. března 2019.
Čtvrt finále se bude hrát od 9. do 10. dubna, s odveta 16. – 17. dubna.
Semifinále se bude hrát od 30. dubna do 1. května a od 7. do 8. května 2019.
Finále se uskuteční 1. června 2019 na stadionu Wanda Metropolitano, v Madridu, Španělsko.

 

 

Jak sledovat Ligu Mistrů 2018/19 online

1 komentář u „Jak sledovat Ligu Mistrů 2018/19 online

  • 05/05/2019 (18:27)
    Trvalý odkaz

    jenom doplním: přes VPN již dlouho sleduji nejen Ligu mistrů, ale i ostatní ligy. Komentování zápasů + (po)zápasové studia zahraničních TV jsou zcela někde jinde a hlavně se tam hodně věcí dozvím spíše než z našich médií …

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..