FC Barcelona je jedním z největších fotbalových klubů na světě a v důsledku toho je velký zájem sledovat nejen její ligové zápasy a jejich reprízy, ale také všechny možné videa a novinky o tomto fotbalovém klubu. Určitě má tento fotbalový klub širokou základnu fanoušků i tady v Česku nebo na Slovensku, proto jsme se rozhodli napsat krátký návod o tom, jak sledovat svůj oblíbený klub online i z Čech a Moravy.

FC Barcelona má totiž svou vlastní internetovou streamování TV službu – Barca TV. Vysílá vybrané fotbalové zápasy klubu a hlavně další zajímavé informace o dění v samotném klubu. Bohužel, Barca TV je omezena pouze na sledování ze Španělska, ale s pomocí aplikace IP Vanish VPN jednoduše a rychle můžete odblokovat Barca TV kanál a sledovat jej i na CZ nebo kdekoliv jinde na světě.

Dívejte se na fotbal online – dnes hraje FC Barcelona na Barca TV

Pokud jste ve Španělsku, koukání Barca TV je otázkou dvou kliků – odkaz je součástí hlavní webové stránky FC Barcelony. Okamžitě tak můžete svobodně streamovat libovolný obsah, např. sledovat fotbal živě.

Pokud jste však mimo Španělska a pokusíte se dívat Barcu TV, budete ve sledování okamžitě zablokování – nemáte totiž IP adresu Španělska. V krátkosti si proto ukážeme (použitelné kdekoliv na světě) jak to vyřešit např. tím, že použijeme aplikaci ověřené VPN služby IP Vanish:

  1. Navštivte poskytovatele VPN IP Vanish kliknutím zde a zaregistrujte se.
  2. Přejděte do sekce Aplikace na webu IP Vanish a stáhněte si správnou aplikaci pro vaše zařízení (pro Windows, Android apod.)
  3. Aplikaci si nainstalujte a spusťte ji. Přihlaste se s údaji, které jste si vytvořili při registraci.
  4. Ve spodním pravém rohu vyberte zemi Španělsko (viz obrázek níže).
  5. Stlačte Connect.
  6. Po připojení aplikace navštivte webovou stránku Barca TV, např. i kliknutím zde .

 

VPN futbal barca

 

Odteď můžete sledovat jakékoli živé nebo reprízované relace na webové stránce Barca TV. Pokud již španělskou IP adresu nepotřebujeme, jednoduše přerušíme spojení (Disconnect) nebo změníme krajinu. Jakýkoli jiný obsah na internetu tím samozřejmě není dotčen a máte neomezený přístup na všechny webové stránky, akorát si je třeba uvědomit jakou má uživatel v dané chvíli přidělenou IP adresu (země).

Aplikace IP Vanish je legitimní nástroj na ochranu vašeho soukromí, přičemž obsahuje funkci, která umožňuje zamaskovat vaše skutečné online místo v ČR tak, abyste se mohli dívat na fotbal v TV.

 

Existují i další poskytovatelé VPN, kteří toto umožňují?

Samozřejmě, toto byl jen příklad. Pokud již máte zakoupenou jinou VPN nebo preferujete jiného poskytovatele, doporučujeme si vybrat kteréhokoliv na úvodní stránce našeho webu. Všichni poskytovatelé jsou prověřeni nejen námi, ale hlavně miliony uživateli, jsou dlouhodobě usazení a jejich služby plní nejen funkci odemykání obsahu, ale mají i mnoho jiných podstatných výhod.

Naše doporučení:

Komplexní (profi) volba pro totální jistotu, rychlost a spolehlivost: Express VPN

Levnější, ale stejně efektivní alternativa v podání nováčka: CyberGhost VPN

Všichni fungují úplně stejně jako IPVanish. Jediný podstatný rozdíl je, že jejich aplikace budou vypadat graficky trochu jinak (rozložení). Proces je však naprosto stejný. Jednoduše nainstalujte jejich aplikaci, přihlašte se, vyberete Španělsko a jednoduše se připojíte …

 

Nebo sledujete i jiné fotbalové kluby? Tento postup platí i pro ostatní kluby (odkazy na online TV klubů):

Real Madrid TV: https://www.realmadrid.com/real-madrid-tv

Chelsea Londýn live TV: www.chelseafc.com/videos/chelseatv-live-v3.html

Manchester United TV: www.manutd.com/mutv

Liverpool FC live TV: http://www.liverpoolfc.com/video/live/live-tv

Bayern Mníchov TV: https://fcbayern.com/fcbayerntv/de

atd…

 

 

Jak sledovat fotbal FC Barcelona prostřednictvím televize Barca TV na území ČR?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..