VPN služby byly dlouho specialitou nebo spíše nástavbou internetu, protože tyto služby byly většinou drahé a i když bezpečné, vždy představovali volbu spíše pro ty, co si chránili svou identitu. Časem ceny internetového připojení ale i rozmach a dostupnost online obsahu nabrala takové kontury, že se dnes připojíte prakticky kdekoliv na světě. S tím souvisí i rozmach VPN služeb, protože byznys napojený na internet vyrostl do takové podoby, že se obchoduje nejen z osobními údaji uživatelů, ale umí se předvídat jejich záliby a pohnutky, dokonce zjišťovat takové údaje jako je věk, adresa, politické zaměření nebo zda se jedná o bohatého člověka …

VPN služby prošly změnou do takové míry, že jejich používání je v důsledku výše uvedených přímo nutností. Minimálně multimediální obsah se rozšířil do celého světa natolik, že v případě jeho sdílení jste „nuceni“ sáhnout po VPN, abyste se k němu vůbec dostali a to zcela legální. Ceny VPN spadly dolů a jednou z nich je i ExpressVPN, což je na poli těchto služeb jeden z největších lídrů. Tuto ověřenou VPN službu testujeme už od začátku založení tohoto blogu a proto je na čase se zeptat:

Express vpn recenze 2019

Je ExpressVPN bezpečná?

A odpověď na základě 3-leté zkušenosti je jednoznačná a výstižná: ANO

Za poslední roky jsme nezaznamenali žádné bezpečnostní incidenty, skandály a stále je oceňována jako nejlepší VPN služba na světě. Konkurenti jí sice úspěšně zatápí, ale standard, který si vydobyla ji oprávněně řadí mezi špičku v tomto segmentu.

 

V čem tkví úspěch Express VPN?

Striktní dodržování no log policy

ExpressVPN neuchovává žádná data o aktivitě svých klientů na internetu. Jednoduše vše, co „proteče“ přes tuto VPN už nikde nedohlednu. Právě v této souvislosti se dost mluvilo o službě ExpressVPN při atentátu na ruského diplomata v Turecku v prosinci roku 2016. VPN servery této služby byly prý zneužity při odhalování tohoto atentátu, což však samozřejmě nebyla pravda, protože již z výše uvedeného principu vyplývá, že žádné takové údaje nebyly zjištěny, protože se nic neuchovává…

 

Dokonalé šifrování

ExpressVPN používá neprolomitelné šifrování komunikace přes své VPN servery (metodou 256-bit AES), které zaručuje spolehlivou ochranu před sledováním. Kromě toho v základě nabízí komunikaci přes protokol OpenVPN, který je dnes považován za nejbezpečnější, iz pohledu poměru rychlosti ke ostatním protokolem. Pokud k tomu přidáme ostatní ochranné funkcionality jako Kill switch nebo ochrana proti podvržené DNS serverů mimo VPN síť, zdá se, že jsme téměř vyčerpali všechny nejmodernější výdobytky této doby. Je tu však ještě něco, co ExpressVPN odděluje od konkurence a to je:

 

ExpressVPN trusted servers

Co to konkrétně znamená? Že provoz VPN sítě není prováděna jen na moderních a rychlých SSD discích, ale naopak také prostřednictvím pamětí RAM, na které se ukládají a šifrují data za aktuální provozu. To znamená, že jsou následně hned přepisovány, každou novou pořadem. Bonus je nepopiratelný: kromě rychlosti, která je ještě několik krát lepší než na SSD discích je tu ještě jeden aspekt – samotná bezpečnost. RAM paměti vyžadují neustálé napětí – proud. Pokud k dojde k jeho vypnutí, či přerušení, veškerý obsah se nenávratně vymaže, nelze jeho zpět obnovení. No není to perfektní? Další důkaz k bezpečnosti, který může konkurence jen závidět! Pro tuto funkcionalitu však můžete využít pouze takto označený server, označený jako tzv. Trusted Servers. Jejich počet utěšeně roste a proto se můžeme blízké budoucnosti dožít velkého rozšíření po celém světě.

 

Důvěra zákazníků, pozitivní recenze

Jedna věc je jak tuto VPN službu hodnotíme my, druhá věc, pokud tu máme hodnocení reálnými klienty – například na Trustpilot.com, který už o něčem přece jen vypovídá více. K dnešnímu dni je tam přesně 3065 recenzí, z toho 88% zákazníků hodnotí tuto VPN službu jako excelentní, 8% jako výbornou, 1% jako průměrnou, 1% jako slabou a jen 2% jako špatnou. Myslíme si, že tyto údaje jsou velmi vypovídající obzvlášť proto, že se jedná o skutečných a ověřených zákazníků.

 

Registrovaná offshore společnost

Tím že ExpressVPN sídlí na Britských panenských ostrovech (daňový ráj), je vyňata z jurisdikce EU či USA. Zaručuje to další jistotu v tom, že nikdo nemůže společnost žádat o vydání nebo nahrávání datového provozu. Pokud i ano, není to povinna učinit, co i deklarují a jiné státy si to uvědomují.

 

co je vpn
Express VPN infografika

Další výhody?

Je jich celá řada:

  • aplikace pro všechny platformy (Android, Apple iOS, Windows, Mac OS, Linux, Amazon Fire TV, Routery, atd.)
  • optimalizované servery na streaming pro US & UK Netflix, BBC iPlayer, ITV Hub, Sky Go, Eurosport Player, NBC Sports, 9Now, Kayo Sports
  • maximální počet připojených zařízení přes 1 účet se zvýšil ze 3 na 5!
  • smart location – automaticky Vás připojí k nejlepšímu serveru v blízkosti, který splňuje parametry pro optimalizovaný chod aplikace a internetu
  • live chat podpora – okamžitá reakce v případě jakýchkoliv problémů
  • VPN, která spolehlivě pracuje i v Číně
  • neomezené surfování bez limitu dat
  • platba možná i v měně Bitcoin
  • + super sleva – bonus 35%

Verdikt

Že je ExpressVPN nejlepší na světě a lídrem v tomto segmentu, tvrdíme už dávno. Vyzkoušejte proto její kvality se slevou 35% a jistotou 30 denní garance vrácení peněz přes tento speciální odkaz. Odblokujte například celý mediální obsah na internetu, zda se jedná o Netflix nebo IPTV a zároveň buďte v bezpečí nejlepší VPN na světě.

 

vyzkoušet ExpressVPN se slevou 35%

 

ExpressVPN pro rok 2019 – recenze a sleva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..