První listopad se blíží a ostřílený zástupce ověřené VPN služby – PureVPN již v předstihu spouští velmi zajímavou nabídku, nad kterou se určitě vyplatí zamyslet. Proč je tomu tak?

 

Cena za tuto VPN je totiž neuvěřitelných 2 270 Kč na 5 let! (38 Kč / měsíc)

Klikněte na tento link a zjisti další detaily.

Musíme konstatovat, že v tom opravdu není žádný háček, takže za tuto cenu je to v tomto okamžiku bezkonkurenční cena za kvalitní VPN službu na světě.

Akce je limitovaná, i když samotný provozovatel na úvodní stránce neuvádí časové omezení. Vzhledem k Halloween je však pravděpodobné, že akce bude omezena jen na období kolem „památky všech zemřelých“.

 

Jaké speciální bonusy přináší PureVPN pro své fanoušky v rámci akce tentokrát?

Určitě zajímavý bonus v podobě sledování Netflix, protože PureVPN nabízí nejen sledování pouze 1 regionu, ale zpřístupňuje hned sedm regionů bez omezení!

V tabulce vidíte rozpis regionů s uvedením počtů vyhledávacích objemů / zájmů na internetu:

 

 

Jaké další výhody ještě nabízí PureVPN?

Z infografiky zjistíte, že tato VPN služba nechce usnout na vavřínech a snaží se dohnat špičku v oboru, takže nabízí toho opravdu hodně. 5 připojených zařízení přes 1 konto je opravdu dostačující pro každou domácnost. Před 3-4 lety by možná množství VPN serverů bylo téměř neuvěřitelné, ale konkurence je má přece jen o trošku víc. Každopádně ale pro region Evropy (včetně SK + CZ) a USA je plně dostačující …

 

 

Tajný tip pro ještě lepší cenu?

Nám se podařilo zjistit, že pokud chcete z této akce dostat opravdu maximum, je třeba přejít s myší na vrch otevřené karty PureVPN stránky (jako kdybyste chtěli zavřít stránku – odejít z webu) a vyskočí vám další „ultra“ nabídka na slevu 86%, čili pouze 34 Kč / měsíc, čili cca 2 040 Kč na 5 let! (Klik)  To je super věc. vyplatí se trošku na stránce pobýt a máte o to lepší cenu. Takže neváhejte, je možné, že akce skončí pro velký zájem spíše než očekáváme …

 

 

 

5 roční předplatné VPN pouze za 2 270 Kč ? Halloween je tady!
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..